парфуми1

11 червня до Рівненського краєзнавчого музею завітали майстри спідвею, які беруть участь у третьому етапі “Speedway Friendship Cup” в рамках Міжнародної Ліги Спідвею. Спортсмени є представниками клубів з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та України. Організував відвідання музею гонщиками Сергій Головня – Голова «Клубу вболівальників Рівненського спідвею».DSCN1220.JPG.pagespeed.ce.ExrWfnwLUm
Для гостей заходу директор музею Олександр Булига підготував змістовну програму. Зокрема, перегляд трьох фільмів:
– «Рівне крізь призму часу-2»
– «Спідвей» (автор Віктор Булига).
– Репортаж з перших Міжнародних змагань між збірними СРСР і Чехословаччини 18-19 липня 1959 року (Державний архів кінофотофоно документів ім. Пшеничного).
Спортсмени також побачили фотографії відомих рівненських мотогонщиків попередніх років: легендарних В. Трофимова. Г. Хлиновського, І. Хорвата та багатьох інших.
Потім гостям провели екскурсію по експозиції музею, а на завершення влаштували показ мотоцикла В. Трофимова і його нагород. Гонщики, а особливо молоді, дуже уважно оглядали ці раритети. Як відомо, мотоцикл та комплекс інших речей рівненського гонщика, зберігається в музеї з 1980-го року.
Відомий рівненський бандурист Назар Волощук виконав для гостей пісню і присвятив її також і важливій для всіх українців події – безвізу з Європою.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:   
988 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − 4 =