Дядьковицький ліцей долучився до програми Європейської Комісії «eTwinning Plus». Це дало змогу учням тренувати навички командоутворення та отримувати досвід створення спільних проектів із школами інших країн. Загалом у програмі беруть участь 28 закладів освіти з Рівненщини.
eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.
Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.
В рамках Східного партнерства Європейського Союзу було створено робочий простір програми eTwinning Plus, до якого увійшли: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан, Туніс, Ліван та Йорданія.
Сьогодні eTwinning та eTwinning Plus — це 44 країни-учасниці, 200 531 зареєстрованих шкіл, 735 757 вчителів-учасників, 97 270 проектів.
В рамках програми Дядьковицький ліцей долучився до таких міжнародних проектів: «English all around the world», «Everything about me: family, School, Friends», «Holidays», Holidays!», «Hundred Words of Love», «Let’s become friends!», «Music&Dance&Art», «Peace», «Traditional Food of eTwinning Countries» та «Beyond my country»
«Кожен учень може взяти участь у кількох проектах одночасно, та рішення щодо цього допомагає прийняти вчитель. Координаторами проектів від школи можуть бути вчителі будь-яких предметів, вчитель-методист, завідувач, директор, бібліотекар, шкільний психолог чи консультант із профорієнтації. Головна умова — володіння англійською або іншою іноземною мовою та навичками інформаційно-комунікативних технологій. Учнів для участі в проектах реєструє вчитель, або інші працівники, залучені до проекту в ролі кураторів. Вони реєструють учнів у зоні TwinSpase», — поділилась досвідом участі у програмі вчителька англійської мови Дядьковицького ліцею Наталія Гнатюк.
Зареєструватись у програмі можна за посиланням:  etwinning.com.ua
Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
Теґи:   
122 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × чотири =