40373Учора рівняни прийшли до міського будинку культури, що у парку імені Т.Г. Шевченка, аби віддати останню шану міському голові Рівного (1993-1998 рр.) Володимиру Морозу.
На прощання з колишнім очільником міста прийшли не лише рідні й близькі, а й рівняни, що знали або працювали з ним. Кажуть, ця людина була щорої вдачі, характеризують виключно як інтелігентного, порядного, і чесного. А ще відмічають професіоналізм та самовідданість.
 Нагадаємо, що Володимир Михайлович Мороз народився у 1944 році. На посаду міського голови Володимир Мороз був обраним у 1993 році, обіймав цю посаду 5 років. А до того, як став керманичем міста, з листопада 1991 року він працював першим заступником голови Рівненського міськвиконкому. Головним своїм здобутком на посаді міського голови Володимир Мороз вважав розширення меж Рівного, зокрема приєднання до міста нових мікрорайонів Тинне та Новий Двір.
 Після 1998 року, Володимир Мороз був обраний Президентом асоціації міст України. Працював в Адміністрації Президента. Через понад рік роботи прийняв запрошення генерального директора УДППЗ “Укрпошта” і став його заступником, а з грудня 2006-го працював в апараті Верховної Ради України.
40371 40375
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:
1 163 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

НОВИНИ