Багато енергоефективності не буває. У цьому переконані організатори V Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2019)»
Вона розпочинається вже завтра на території приміщення ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул. Д.Галицького, 27).
Досягнути максимального енергоощадного ефекту можна завдяки різним заходам, технологіям, матеріалам та обладнанню. Тобто в комплексі. Яким чином це реалізувати, можна буде дізнатися, відвідавши виставку, що триватиме впродовж 13-14 червня.
«Ідея проведення СЕТу належить голові ОДА Олексію Муляренку. Саме він започаткував такий захід у нас на Рівненщині. Виставка себе добре зарекомендувала та стала традиційною. Тому цього року вона буде проводитися вп’яте», – розповів під час прес-конференції представник департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективнсоті Рівненської ОДА Валерій Гуз.
Наразі заявили про свою участь у заході близько півсотні виробників. Серед них підприємства Рівненщини, а також представництва закордонних виробників з Німеччини, Швеції, Італії, Нідерландів, Чехії, Туреччини, Австрії, Китаю та інші.
Паралельно з виставкою пройде Міжрегіональний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. Його спікери розкажуть про сучасні енерго-, ресурсозберігаючі технології, обладнання і матеріали, поділяться кращим досвідом українські та місцеві виробники.
Науковці представлять розробки в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво». Окрім того, відбудуться конкурси-тренінги «Енергоефективний ребус (головоломка)», «Енергоефективний крокодил», «Слоган енерго-збереження», інтелектуальний енерготурнір «Puzzle Time».
Під час виставки діятиме експозиція дитячих малюнків «Енергоефективність – очима дітей», «Відходам – друге життя», фотоконкурсу «Енергоефективне місто (район, масив, будинок)». Представлені роботи зможуть оцінити відвідувачі заходу, а переможці отримають призи. 14 червня під час проведення підсумків будуть розігруватися призи серед учасників, які зареєструвалися та відвідали подію.
Початок реєстрації – 09.30, а заходу – 10.00.
Організатори запевняють, цікаво буде усім!
Захід відбудеться під патронатом голови Рівненської облдержадміністрації.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
209 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × три =