18 січня працівниками 16-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району.
В ході відпрацювання співробітники Служби порятунку ретельно вивчили планування Свято-Покровського жіночого монастиря, прилеглу територію, шляхи під’їзду та місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
Значна кількість людей відвідуватиме храми. Саме ця обставина вимагає як від священослужителів так і від прихожан суворого дотримання вимог правил пожежної безпеки, адже під час масових заходів зростає загроза виникнення пожеж.
У ході профілактично-роз’яснювальної роботи із священослужителями храмів рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій  у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють  увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх віруючим.
Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики Свято-Покровського жіночого монастиря, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Після цього рятувальники провели для персоналу практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі.
Повідомляє Гощанський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області
778 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 20 =