Санаторій «Горинь», що знаходиться в смт Степань Сарненського району, вже багато десятиліть поспіль утримує славу одного з найкращих закладів оздоровлення в Рівненській області. В значній мірі це дякуючи тамтешнім лікувальним хлориднокарбонатно-натрієвим водам. Але не лише оздоровленням зайнятий розпорядок дня відпочиваючих тут дітей. Вони регулярно проводять час на свіжому повітрі за спортивними активностями.
Окрім традиційних змагань з ігрових видів спорту, в яких діти змагаються між собою ледь не щодня, для них регулярно організовуються туристичні та краєзнавчі походи, козацькі забави, «Веселі старти», «Свято Нептуна» та багато інших заходів. Також, вихователям допомагають організовувати спортивне дозвілля відпочиваючих працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Вони залучають табірну молодь до спортивних змагань, які відбуваються в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».
Цього разу команди зібралися на місцевому футбольному полі, аби в естафетах та індивідуальних конкурсах визначити найшвидших та найсильніших зі всієї зміни. Для цього гості підготували чотири естафети, на виконання кожної з яких колективи витратили від однієї до п’яти хвилин. В загальному підсумку діти, які назвалися «Олімпійці», тричі приходили до фінішу першими. Це дозволило їм впевнено здобути перемогу в загальному заліку. На декілька балів від них відстав колектив «Торнадо», а третім став «Адреналін». Індивідуальні нагороди найкращих спортсменів зуміли вибороти Баранець Юлія, Хрупчик Іванна, Кичук Владислав та Якусик Максим. Вони, та всі команди, по завершенні заходу були нагороджені, відповідно до здобутого ними місця, призами і подарунками від Відділення НОК України в Рівненській області.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
734 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 7 =