9 грудня 2019 року в районі проведення Операції об’єднаних сил при виконанні бойових завдань внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців 14-ї ОМБр. Трагедія сталася у районі населеного пункту Золоте Луганської області, коли бійці переміщалися по позиціях в межах взводного опорного пункту.
Молодшого сержанта Віктора Пруського (1970 р. н.) з Рівного поховали на Алеї героїв кладовища «Нове» в обласному центрі.
“Україна втратила ще одного воїна, який гідно виконував свій військовий обов’язок. Певний час разом служили за контрактом, але я вже звільнився, а він залишився. Дуже позитивний був чоловік, та, на жаль, сьогодні ми з ним прощаємося”, – прокоментував колишній співслужбовець загиблого Леонід Олексієвець.
Волинян – молодшого сержанта Андрія Войтовича (1990 р. н.) і старшого солдата Сергія Сироту (1997 р. н.) – провели в останню путь у селах Квітневе та Щурин Рожищенського району.
13 грудня в обох областях оголошено Днем жалоби. На будівлях державних установ приспущено прапори та скасовані розважальні заходи, повідомляє Олексій Мосейченок з АрміяInform.
Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА
181 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 3 =

НОВИНИ