парфуми1
28 червня відбулася «Конвокація – 2017» – урочисте вручення дипломів магістрам, спеціалістам, бакалаврам випускникам Національного університету «Острозька академія».DSC_0729.JPG.pagespeed.ce.-8Q-6LK21P
На святковий захід завітали перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, Іван Драч, Микола Жулінський.
Вручення дипломів найдревнішого вузу Східної Європи відбулося за звичними традиціями. Ґрадуанти одягнули в мантію пам’ятник першого спудея Острозької академії.
– Ви віднині залишаєтесь в пам’яті не тільки цих аудиторій, ви лишаєтесь назавжди в пам’яті ваших викладачів. Завжди знайте, що двері Острозької академії для вас відкриті в будь-який час. Відтепер, у вас є три матері: перша – яка вас народила, друга – Батьківщина, і третя – це ваша Альма – матер, яка сьогодні вам вручає диплом , але це не просто диплом це диплом, який сьогодні зобов’язує вас віддати свої знання та свій інтелект в благо нашої Вітчизни, – з вітальним словом виступив ректор Острозької академії, Ігор Пасічник.
Випускник Острозької академії, перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук вручив дипломи та привітав ґрадуантів академії.
– Сьогодні ви отримали дипломи, і робите перший крок у доросле життя, шукаєте своє місце у суспільстві. Я переконаний, що будучи авангардом української молоді, рушійною силою розвитку суспільства, ви знайдете себе і досягнете небачених висот, – зазначив Олександр Корнійчук.
Після урочистої церемонії на чолі з Ігорем Пасічником студенти утворили живий ланцюг і разом зайшли у стіни Острозької академії, що символізувало прощання з Альма-матер.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
450 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × один =