парфуми

Державні службовці Рівненської ОДА разом з іноземними експертами вчилися шукати шляхи порозуміння та примирення між вірянами різних конфесій.xgx6axrp65ch2owz9hilhsf5r
Практичний семінар з питань свободи релігії або віросповідання, ненасильницької комунікації та міжконфесійного діалогу, відбувся минулого тижня у Львові. До участі у заході долучилися представники влади, священнослужителі УПЦ та УПЦ КП, громадські організації з Рівненщини та Тернопільщини.
Ініціаторами проекту стала місія ОБСЄ в Україні, яка вже понад два роки відстежує ситуацію в областях, де розпалюються вогнища міжконфесійних суперечок.
«Рівненська облдержадміністрація однаково рівно ставиться до представників усіх конфесій та віросповідань в області. І ми жодного разу не уникали, а навпаки брали участь у налагодженні конфліктів, які виникали на релігійній темі. Проте, констатуємо, що не завжди цього вдавалося досягнути. Тому ми охоче прийняли пропозицію взяти участь у семінарі. Адже ми хочемо, аби між двома конфесіями не було ворожості», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Багатирчук-Кривко.
У програмі тренінгів були сформовані команди учасників, які практично розглядали конфліктні ситуації, знаходили можливості для діалогу задля вирішення проблеми. В цьому їм допомагали іноземні експерти.
Лекції і бесіди вели спеціалісти різних галузей, які працюють у різних державах та приїхали поділитись досвідом. Серед них – громадяни Італії, Шотландії, Киргизстану, США, Вірменії, Польщі.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
629 переглядів

Один комментар на “В Рівненській ОДА хочуть примирити вірян різних конфесій

  • 26-Лип-2017 о 18:12

    Або редакція неправильно процитувала заступницю, або ж заступниця “зарапортувалась”, розповідаючи “…І ми жодного разу не уникали, а навпаки брали участь у налагодженні конфліктів, які виникали на релігійній темі.” Якщо так, то для чого ж ті конфлікти “налагоджувати”?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − десять =

НОВИНИ