Вже протягом семи сезонів комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області проводять змагання, метою яких є залучення жителів краю до активного сімейного дозвілля.
Днями завершився третій етап другого туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Велика сім’я», який цього разу відбувся в спортивному залі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25.
Кращих з-поміж себе тут визначали 8 сімейних команд в складі чотирьох учасників. Серед них були як переможці попередніх етапів, так і новачки, які виявили бажання активно провести вихідні і разом з іншими сім’ями поборотися за путівки до суперфіналу, який відбудеться вже влітку.
Попри зосередженість всіх учасників на спортивному протистоянні «перегони» не видалися надто напруженими і серйозними, а навпаки дуже інтерактивними і веселими. Спортивні і інтелектуальні конкурси, які наповнювали програму заходу, були достатньо цікавими і для дорослих, і для дітей.  У спеціально підготовлених естафетах всі мали змогу проявити свої найкращі індивідуальні якості. Хтось дуже добре вправлявся зі спортивним інвентарем, хтось швидше за всіх долав визначену дистанцію, а хтось не мав рівних у «Спортивному філворді», під час якого потрібно було якомога швидше знайти назви видів спорту, які були заховані в завданні. Найкраще впоратися з програмою заходу зуміли не ті колективи, які були індивідуально найсильніші, а ті, що продемонстрували справжній командний дух та злагодженість дій.
Після завершення всіх конкурсів настав час для підрахунку балів і визначення переможців. Тут несподіванки не сталося і на перше місце п’єдесталу впевнено зійшли фаворити змагань – сім`я  Вавуліч з м. Рівне. Декількома балами їм поступилася сім`я Гук з Костополя, а замкнула трійку призерів рівненська сім`я Луцик.
Всі вони власним прикладом допомагають реалізовувати дуже важливу місію – популяризувати масовий спорт і фізичну культуру серед населення. Адже для того щоб вести активний і здоровий спосіб життя зовсім не потрібно витрачати багато сил і часу, що і доводять учасники змагань. Під час урочистої церемонії нагородження всі команди отримали сувеніри від організаторів, а переможці були відзначені ще й цінними призами, які стали лише маленьким доповненням до приємно проведеного дня.DSCN9707
Повідомляє  прес-служба “Спорт для всіх”
431 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 4 =

НОВИНИ