На якому етапі нині тривають підготовчі роботи до півфіналу Чемпіонату Європи U-21 зі спідвею серед юніорів, обговорили сьогодні члени оргкомітету з проведення змагань.
Нагадаємо, масштабна спортивна подія відбудеться 19 травня, о 16 годині. До нашої області приїдуть спідвеїсти з 9 європейських країн. Це перший Чемпіонат Європи в Рівному за останні шість років.
«Для нас є важливим на високому рівні прийняти змагання європейського рівня. Ми маємо переконатись, що усі підготовчі роботи відбуваються вчасно, а також до кінця проведення змагань тримати на контролі усі питання», – зазначив Олексій Муляренко.
Зустріч відбулася в приміщенні стадіону «Мототрек», де присутні змогли наочно побачити як облаштували територію.
Як доповів директор стадіону Микола Косинський, на даний час арена повністю прибрана та пофарбована, встановлені кінетичні борти та підготовлена доріжка.
У день змагань чергуватимуть пожежний автомобіль та карети швидкої допомоги, а поліція забезпечуватиме правопорядок. На території стадіону будуть встановлені біотуалети.
Водночас, іноземних спортсменів забезпечать перекладачами – з німецької, англійської та угорської мов.
Для гостей свята запланували цікаве урочисте відкриття з повітряною кулею, гімнастками, байкерами та військовим оркестром, який виконуватиме гімн України.
Нині організатори вже готові прийняти єврокомісарів, які оцінять підготовку та погодять проведення півфіналу Чемпіонату Європи U-21.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
328 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 3 =