парфуми

РівнеЗа позовом Рівненської місцевої прокуратури господарський суд Рівненської області зобов`язав фірму-забудовника звільнити самовільно зайняту земельну ділянку вартістю 554 тис грн на вул.Соборній в м.Рівне.
Встановлено, що приватна структура організувала будівництво багатоквартирного будинку в центрі міста на території наданої їй земельної ділянки. Однак в результаті будівництва директор фірми самовільно зайняв суміжні 0,07 га землі, які перебувають в постійному користуванні державного комунального підприємства «Міське об’єднання парків культури та відпочинку в м.Рівне», вимостивши на захопленій території бруківку.
З огляду на виявлені порушення, Рівненська місцева прокуратура заявила в інтересах держави до суду позов з вимогою звільнити самовільно зайняту земельну ділянку та привести її в попередній стан шляхом демонтажу плитки та очищення від сипучих будматеріалів, який задоволено у повному обсязі.
Крім того, за самовільне зайняття земельної ділянки директор будівельної фірми поніс адміністративне покарання за ст. 53-1 КУпАП та у добровільному порядку сплатив штраф.
Таким чином, за втручання прокуратури громаді м.Рівне повернуто земельну ділянку площею 0,07 га вартістю 554 тис грн.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської областіреклама реклама
2 036 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 8 =

НОВИНИ