Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує скористатися послугою віддаленої реєстрації.

«У 2015 році триває перереєстрація користувачів бібліотеки, це вимагає від наших клієнтів приходити безпосередньо у заклад та оплачувати вартість електронного реєстраційного документа», ‑ коментують бібліотекарі, ‑ «не для всіх це зручно ‑ дехто повинен витрачати чималі гроші на проїзд до обласного центру, через це ми ризикуємо втратити якийсь відсоток відвідувачів, чого нам, звичайно, не хотілося б».

Тому для тих, хто хоче стати користувачем бібліотеки, або бажає поновити свій «читацький» впровадили можливість віддаленої реєстрації.

Для того, щоб скористатися послугою потрібно переказати кошти у сумі 10 грн. 00 коп. на рахунок бібліотеки за такими реквізитами:

Отримувач: КЗ «Рівненська ОУНБ» РОР

ЄРДПОУ 02221840

р/р 35422201039752

МФО 833017

ГУДКСУ в Рівненській області

Призначення платежу: за е-реєстрацію від ___________________ (ПІБ)

На вказані прізвище та ім’я буде оформлено читацький квиток, який користувач зможе забрати у будь-який зручний момент. Якщо зареєстрований читач одразу після здійснення переказу хоче скористатися послугою електронної доставки документів, але ще не знає номера свого читацького квитка, у полі «Номер читацького квитка» бланку замовлення йому слід вказати «е-реєстрація». Замовлення для користувачів, які реєструвалися віддалено виконуватимуться так само як і для тих, хто зареєструвався безпосередньо в бібліотеці.

Платіж за послугу віддаленої реєстрації можна здійснювати в банківських відділеннях, або за допомогою інтернет-банкінгу просто зі свого комп’ютера. Бібліотекарі очікують, що це збільшить кількість зареєстрованих користувачів.

Повідомляє Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

394 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 8 =

НОВИНИ