Займатись спортом безкоштовно, діти мають можливість у нещодавно створеному клубі при технікумі технологій та дизайну НУВГП. «Клуб боксу в пам’ять Яндали А.В.» переслідує головну мету – спрямувати розвиток сучасних дітей у здоровому та морально правильному руслі. Ані технікум, ні організаторів та тренерів матеріальна сторона справи абсолютно не цікавить – тренери витрачають свій час та сили навчаючи дітей на безоплатній основі.

1.6

«В першу чергу це гарна можливість долучити до спорту дітей із малозабезпечених сімей. Наша ціль аби діти не вештались по вулиці займаючись дурницями, а формувались самодостатніми, фізично та духовно здоровими членами суспільства», – розповіла один із організаторів клубу Аврора Невська.

1.5

Окрему вдячність представники клубу висловлюють  технікуму технологій та дизайну  та Національному університету водного господарства та природокористування, які надали можливість тренувати на території закладу.

1.4

Спробувати себе у боксі організатори запрошують усіх бажаючих, безкоштовними тренування є для дітей віком від 10 до 16 років. Окрім того у подальшому такі клуби будуть створюватись і у інших спортивних напрямках.

1.31.21.1

Віктор Климович

Теґи:     
851 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − одинадцять =