Меморіальну дошку у Рівному з приміщення колишньої в’язниці НКВС на вулиці Соборній, 16а зняли ще три роки тому, коли нові власники будівлі почали її реконструкцію. Масштабний ремонт приміщення завершився давно, проте меморіальної дошки на ньому не було ще довгий час після того.
Причини тому власники озвучували різні. Основною була та, що ніби-то під час демонтажу ця дошка та її два елементи (хрест та тризуб) одночасно впали і розбилися. Після того власники будівлі не лише не спромоглися відновити дошку, а навпаки заявили, що якщо міська влада не зробить нову дошку – вони самі її виготовлять і почеплять. Натомість один із співвласників, який ворогував із попереднім заявником, зняв на відео ту саму ніби-то побиту дошку з двома цілими елементами – хрестом та тризубом і виклав те відео в Інтернет.

26060Після того пройшов рік, а ніби-то розбиту дошку не відновили й не почепили. Після цього за ініціативи міського голови Рівного було виготовлено нову меморіальну дошку та два елементи до неї. Її було урочисто передано власникам будівлі у присутності телекамер заступником начальника управління освіти міста Катериною Сичик. Виходить, що тепер нові власники колишньої в’язниці НКВД мали два комплекти дошки. Тож тепер казати, що дошку не вішають, бо вона побита не було сенсу.
Після цього пройшов ще один рік. Але дошку встановили лише в кінці минулого тижня на фасаді будівлі під табличкою: вул. Соборна, 16а.

26061
Що ж змусило власників цієї будівлі почепити дошку? Навряд чи патріотичні переконання… Залишається також з’ясувати, якою буде доля другої меморіальної дошки та її ніби-то знищених елементів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ЗБУВАЧА МЕТАМФЕТАМІНУ

Володимиреччина запрошує любителів автентичного відпочинку на фестиваль грибів

НА САРНЕНЩИНІ ЖІНКА ЗНЯЛА ЧОЛОВІКОВІ ПОРЧУ ЗА П’ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

НА РІВНЕНЩИНІ В ДТП ПОТРАПИВ ПАТРУЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДАІ

У Рівному – легкоатлетичний пробіг «Сильні духом – 2015»

У бібліотеці займалися ліпкою з холодного фарфору

Продавці пива повинні мати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

На Рівненщині засуджені зоготовляють соління

tomat_green-01

485 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =