У Рівному ширяться чутки стосовно нічного тролейбусу, що почав курсувати у Рівному з вересня цього року. Деякі ЗМІ вже встигли повідомити, що його вже знімають з маршруту.

Нагадаємо з ініціативи міського голови у Рівному було запроваджено експеримент – з 10 вересня по місту почав курсуватиме нічний тролейбус згідно затвердженого графіку за маршрутом № 3 (Мототрек – Залізничний вокзал).

Повідомлялося, що після цього міська влада вивчить громадську думку мешканців Рівного. Якщо їм це сподобається і послуга нічного перевезення буде користуватися попитом, то тролейбус рухатиметься вночі й надалі. Як показав час, попиту великого нема, проте інтерес – чималий. 28053Як повідомили на підприємстві КП «Рівнеелектроавтотранс», дійсно після похолодання охочих стояти і чекати нічний комунальний транспорт різко поменшало і зараз за всю ніч квитків не продається і на сотню гривень, а іноді «рогатий» їде взагалі порожній. Це при тому, що витрати на такі поїздки у підприємтсва – в рази більші. Зокрема, орієнтовна вартість збитків тролейбусного управління за місяць становить 37 тис. грн. Проте остаточного рішення про припинення нічного перевезення пасажирів ніхто не приймав.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, будь-яких рішень про призупинення курсування нічного тролейбусу ніхто навіть не розглядав.

 Про це мріє наше тролейбусне управління, бо нічний тролейбус дійсно для них є збитковим. Це соціальна послуга, і вона у Рівному буде. Повторюю, на моєму рівні варіантів про припинення нічного перевезення пасажирів не розглядалося, а остаточне рішення – за мною.

Тому нехай усі спокійно до цього відносяться. Тролейбус і надалі буде ходити по тому ж графіку. Або ж якщо люди звернуться, ми його в будь-який момент можемо скоригувати.

А стосовно збитків «Рівнеелектроавтотранс», то ми їх компенсуємо з бюджету міста,  – наголосив Володимир Хомко.

 Нагадаємо, що нічний тролейбус за маршрутом № 3 («Мототрек» – «Залізничний вокзал») курсує в обласному центрі з 10 вересня. Графік його руху подано нижче.

 Час відправлення з кінцевого пункту «Мототрек»:

22:13; 22:57; 23:41; 0:25; 1:09; 2:50; 3:34; 4:18; 5:02; 5:46.

 Час відправлення з кінцевого пункту «Залізничний вокзал»:

22:36; 23:20; 0:04; 0:48; 1:32; 3:13; 3:57; 4:41; 5:25; 6:09.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині суд незаконно звільнив засудженого від відбування покараня

80 відсотків українців визнають Голодомор геноцидом

Понад 800 установ Рівненщини зареєструвалися в ProZorro

У РІВНОМУ БІЛЬШІСТЬ КРАДІЖОК ВЕЛОСИПЕДІВ СКОЄНО ЧЕРЕЗ БЕЗПЕЧНІСТЬ ЇХНІХ ВЛАСНИКІВ

Рівненський спортсмен привіз бронзу з Чемпіонату України з Панкратіону

Студентку з Рівненщини знайшли в Ірпіні мертвою

На Рівненщині поліцейські витягнули чоловіка зі зашморгу

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ МОЛОДИКА, ЯКИЙ ОБІКРАВ СІЛЬРАДУ

Трьох мешканців області засуджено за незаконне видобування бурштину у складі організованої групи

tomat_green-01

596 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + шістнадцять =