Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук взяв участь у громадських слуханнях щодо перейменування вулиць у Рівному.

big 02.JPG

Як відомо, Володимир Ковальчук звернувся до Рівненської міської ради з ініціативою перейменувати одну з міських вулиць іменем видатного українського політика, народного депутата України чотирьох скликань, Члена Вищої церковної ради УПЦ КП, голови парафіяльної ради Свято-Покровського собору м. Рівне та голови Рівненської облдержадміністрації у 2005-2006 роках Василя Червонія.

big 03.JPG

Разом з тим, голова облради зауважив, що іменем Василя Червонія варто назвати не провулок чи вуличку, а велику вулицю чи проспект в щільно заселеній чистині міста.

– Я пропоную переназвати іменем визначного нашого земляка на вибір одну з вулиць, які нині названі в честь Марфи Струтинської чи Миколи Пухова, або ж проспект Олеко Дундича, – підкреслив Володимир Ковальчук.

Окрім того, голова облради звернувся до громадськості з пропозицією перейменувати одну з вулиць у Рівному на честь засновника Української повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця.

– Цьогоріч у червні ми відзначатимемо 75-річчя її створення. З нагоди цієї дати на Рівненщині відбудеться багато культурних заходів, а в обласному центрі з’явиться пам’ятник Тарасові Бульбі-Боровцю. Тому вважаю, що потрібно й одну з міських вулиць назвати його іменем.

big.JPG

Також, за словами Володимира Ковальчука, у розділ петицій на сайті Рівненської обласної ради надійшла пропозиція назвати одну з рівненських вулиць іменем Кузьми Скрябіна. У листі, зокрема, йдеться, що Андрій Кузьменко – патріот та справжній українець.

– Петицію ми надіслали на розгляд Рівненській міській раді. Але хочу сказати, що повністю погоджуюсь з автором звернення та підтримую ідею, щоб у Рівному з’явилася й вулиця названа іменем загиблого лідера гурту «Скрябін». Тому й виступив з відповідним проханням перед громадськістю, – підсумував Володимир Ковальчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ АРСЕНАЛ ГРАНАТ

На Рівненщині є необхідна кількість ліків від грипу та ГРВІ

«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова

Через епідемію грипу Павло Табаков у Рівне не приїде

На кордоні Рівненської та Житомирської областей утворили «Ланцюг єднання»

МАЙБУТНІ ПАТРУЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РІВНОГО ПРИСТУПАЮТЬ ДО НАВЧАННЯ

Усі школи Рівненщини – на карантині

НА РІВНЕНЩИНІ СИН ДО СМЕРТІ ЗАБИВ БАТЬКА

У РІВНОМУ НЕВІДОМІ ПОШКОДИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ РОМАНУ ШУХЕВИЧУ

На Рівненщині розпочався курс підготовки українських підрозділів за участю інструкторів Збройних Сил Великої Британії

tomat_green-01

643 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =