avfiUYhnbEoТри роки поспіль в нашому місті в січні проходив концерт Волинського народного хору. Місцевій публіці подобаються виступи всесвітньовідомого хору і вже 28 січня, на багаточисленні прохання місцевих мешканців, він знову прибуде до Рівного з різдвяною шоу-програмою «Щедрівочка щедрувала». Особливою відмінністю цьогорічного концерту в Рівному є те, що проходитиме він за сприяння Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та на запрошення міського голови Рівного Володимира Хомка абсолютно безкоштовно.
За роки існування Волинський народний хор провів більше трьох тисяч концертів як в Україні, так і за її межами. З великим успіхом Волинський народний хор гастролював по всій території Росії, в Казахстані, Білорусії, Узбекистані, Грузії, Азербайджані, країнах Прибалтики.
В основному складі колективу близько 80 артистів, серед яких 5 заслужених артистів України та 1 заслужений діяч мистецтв України.
Основу репертуару колективу складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині, записаній Лесею Українкою.
На сьогодні репертуарна палітра Волинського народного хору досить різноманітна і складає більше 150-ти пісень, танців та вокально-хореографічних композицій. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури.
В свою чергу репертуар Волинського народного хору став джерелом народної пісенної творчості, з якого повною мірою поповнюють свої програми багато інших самодіяльних колективів Волині та України. Особливо популярними стали такі пісні як, «Гиля, гиля сірі гуси», «Біда мене та заставила», «Ой на горі цигани стояли», «В Києві на ринку», «Ой Морозе, Морозенку», «Їхали хлопці з ярмарку» і особливо, українська народна пісня «Соколи».
В останні роки репертуар постійно прогресуючого колективу також стабільно поповнюється оригінальними та сучасними творами відомих волинських композиторів Віктора Тиможинського, Петра Свіста та Мирослава Стефанишина, які сміливо і досить вдало йдуть на творчий експеримент.

Отож, всі охочі мають змогу завершити цикл різдвяно-новорічних свят та провести холодний зимовий вечір у теплій компанії Волинського народного хору.
Запрошення на концерт Волинського народного хору можна отримати в приміщенні Міського палацу культури «Текстильник». Довідки за тел.: (098) 703 37 09; 24-40-86.
Дата проведення заходу – 28 січня. Початок – о 19.00 год.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному розкажуть про особливості ЗНО у 2016 році

Об’єднані громади Рівненщини впорядковують освітню та медичну галузі

На Рівненщині через вантажівку утворилися кількакілометрові затори

Чиновнику Рівненської ОДА оголошено про підозру за систематичне хабарництво

На Рівненщині за розбійний напад засуджено 4 спільників

Не приїде Президетн на Рівненщину – погодні умови не ті…

На Рівненщині чоловік послизнувся та впав грудьми на ніж

Куди вивозять засуджених з Дубенської колонії та що буде з самою установою?

У Рівному “карантин безкарності” – рівняни хочуть справедливості

НА ВОЛИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ В МЕШКАНЦЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ БУРШТИН, ГРОШІ ТА ЗБРОЮ

tomat_green-01

Теґи:
675 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 1 =

НОВИНИ