парфумиНа конкурс Міністерства внутрішніх справ «Поліцейський, який мене врятував» потрапила історія з Рівненщини. Її сьогодні опублікували у спільноті МВС України у Фейсбуці:
“Доброго дня. Сьогодні я хочу Вам розповісти історію із свого життя про те, як завдяки долі та професійній роботі поліцейських у мене з’явилася ще одна донечка, моя маленька Вікторія. 
Усе сталося 26 жовтня 2011 року в моєму рідному Березнівському районі. Зранку мені зателефонувала мама та повідомила, що рідна сестра мого чоловіка народила дитину і закопала її. 
Почувши цю страшну звістку, я негайно поїхала в Городище (це сусіднє село від того, де проживаємо ми). Там вже побачила багато поліцейських. На вулиці вже стояв приготовлений ящичок, щоб покласти тільце дитини, оскільки вже й ніхто не сподівався, що немовля може бути живим. Коли правоохоронці почали розкопувати у приблизному місці поховання, то почули тихий дитячий писк. Поліцейські відразу почали якомога обережніше та водночас дуже швидко розгрібати землю. Слідчий Василь Дячук з особливим трепетом витягнув звідти ледь живе маля і разом зі своїми колегами та усіма, хто був присутній негайно розпочали надавати першу допомогу. Одні повідомили медиків, інші швидко змивали з дитини землю і попіл, аби вона могла дихати, вкутували у теплу ковдру. Після чого відразу службовим авто завезли до лікарні, де дитина знаходилась близько місяця, оскільки і переохолодження далося взнаки і родилася вона восьмимісячною. Немовля оглянула лікар на ім’я Вікторія, у якої саме того дня був День народження. Так наша дівчинка стала Вікторією, крім того вона дійсно маленька переможниця, оскільки, пробувши під землею і попелом не одну годину, вона вижила. 
Біологічній матері дівчинки за її вчинок присудили три роки та два місяці позбавлення волі. Віка стала її сьомою дитиною, втім відносно усіх дітей вона позбавлена батьківських прав. Коли дитину виписали, ми без вагань взяли Віку у свою сім’ю. Вже минуло майже шість років, але усі пам’ятаємо той день, як сьогодні, і безмежно вдячні Богу, що встигли… що поліцейські врятували мою майбутню донечку”21192838_1474743912612295_2760216294513921573_nакція
809 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × чотири =

НОВИНИ