Кількаденне потепління і тонка крига не лякають шанувальників риболовлі. Утім, сьогодні улюблене захоплення для трьох чоловіків мало не закінчилось трагедією.
69-річний Анатолій Шопур прийшов порибалити на озеро Басів Кут, що у Рівному. Чоловік зізнається, спочатку заходити на кригу побоювався.
«Люди пішли, то й я пішов» – каже чоловік.
У якийсь момент рибалка помітив, що крига під ним прогинається, а за мить він вже був у воді. Аби ноги не потягнуло на дно чоловік відразу ліг.
Те, що рибалка потрапив у халепу побачив чоловік, який ловив рибу поряд. Кинувся допомагати і потрапив у ту ж біду. На допомогу прийшов третій рибалка. Від так коли на місце події прибули патрульні поліцейські, яких викликав очевидець, у воді вже борсалось троє чоловіків.
Гаяти часу на роздуми не було коли, тому патрульний Володимир Павлюк ризикуючи власним життям кинувся рятувати людей.
«Я в горизонтальному положенні підповз до одного з них і  передав першого на берег. Другого з ще одним рятувальником – прибула служба ДСНС – з цим рятувальником ми витягували другого за допомогою мотузки. Третього рятувала бригада ДСНС, яка прибула на місце події», – розповідає патрульний поліцейський.
Чоловіків одразу ж передали медикам.
Найбільше постраждав пан Анатолій, він нині знаходиться у реанімаційному відділенні. Медики кажуть уже все гаразд, небезпека для життя минула.
«Сам не міг би я вилізти. Допомагали мені. Я їм дякую», – каже Анатолій Шопур.
Другий рибалка теж поки у медичному закладі. Третього ж після медичного огляду відпустили додому.
Сьогоднішня подія ніяк не подіяла на інших, затятих рівненських рибалок. Попри застереження рятувальників і прохання покинути озеро вони упродовж дня ловили свою «золоту рибку».
До слова, Анатолій Шопур, сьогодні, жодної риби так і не впіймав…
Вікторія Малецька
відео: управління патрульної поліції в Рівненській області
фото: головного управління ДСНС України у Рівненській області
571 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =

НОВИНИ