Нелегальний цех з виробництва фальсифікованих пральних порошків та інших миючих засобів відомих світових брендів діяв на території складських приміщень м. Луцька. Тут з дешевої сировини виготовляли «брендові» товари, які у подальшому мали реалізувати через мережу Інтернет.
Незаконну діяльність було викрито та припинено працівниками Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно із слідчим відділом Рівненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури. За результатами обшуку вилучено обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару та сировину для виготовлення фальсифікованої продукції.
Загальна кількість вилученого фальсифікату склала понад 2 тис кг.
Вказані слідчі дії проведені у рамках кримінального провадження, розпочатого рівненськими правоохоронцями за ст. 229 КК України за фактом незаконного використання знаків для товарів і послуг. За ініціативою Рівненської місцевої прокуратури судом накладено арешт на майно, яке використовувалося для зазначеної протиправної діяльності.
Слід зазначити, що у межах цього кримінального провадження рівненські правоохоронці вже припиняли у квітні 2016 року діяльність нелегального цеху. І хоча його місце розташування організатори змінили, доклали зусилля для маскування та продовження нелегального бізнесу, це зробити їм не вдалося завдяки злагодженим діям правоохоронних органів.
За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури
441 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 3 =