Ухвалою Дубенського міськрайонного суду Рівненської області 39-річному жителя міста Дубно скасовано звільнення від відбування покарання з випробуванням та його направлено у колонію для відбування 3-річного терміну ув’язнення.
Чоловік постійно мав проблеми із Законом. У грудні 2016 року вироком Дубенського міськрайонного суду він був засуджений за крадіжку, поєднану із проникненням у житло, до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. Водночас, суд застосував вимоги ст.75 КК України та звільнив чоловіка від відбування такого покарання, встановивши іспитовий строк – 2 роки з покладенням певних обов’язків.
Однак, засуджений покладених на нього обов’язків, які полягали у необхідності періодично з’являтися до органів пробації не виконував. Крім того у період, який суд надав йому для виправлення, вчинив шість адміністративних правопорушень, пов’язаних із курінням тютюнових виробів у невстановлених місцях, придбанням самогону та розпиванням алкогольних напоїв. Також  стосовно засудженого було вкотре скеровано обвинувальний акт до суду за вчинення чергової крадіжки.
Тепер подальші 3 роки чоловік відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
Роз’яснення: під час звільнення з випробуванням особа зобов’язана виконувати покладені на неї обов’язки. Інакше, відповідно до ч. 2 ст. 78 КК України, якщо засуджений не виконує покладені на нього обов’язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.
За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури  Рівненської області 
Теґи:   
357 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − три =

НОВИНИ