За дорученням голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова його перший заступник Юрій Приварський здійснив робочий візит до Вармінсько-Мазурськоговоєводства, аби налагодити співробітництво у сферах освіти, сільському господарстві та медицині.

uw2

Зокрема, під час зустрічі із маршалком Вармінсько-Мазурського воєводства Адамом Стружіком, досягнуто домовленостей щодо можливості здобуття післядипломної освіти випускниками аграрних коледжів Рівненської області на базі Вищої школи сільського господарства у Варшаві.

«На наше запрошення представники Вищої школи приїдуть на Рівненщину, аби обговорити навчальні програми післядипломної освіти для студентів. Після цього плануємо підписати План співпраці на найближчі декілька років з включенням питань та сфер, що становлять найбільший інтерес для обох сторін», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА

За словами Юрія Приварського, завдяки співпраці з польськими колегами у 2015 році рівненські фермери та зоотехніки побували на найкращих господарствах Європи. Також, торік у Варшаві побувала група державних службовців, котрі вивчали польський досвід у сфері управління проектами та використання фінансових інструментів Євросоюзу.

Рівненська облдержадміністрація у подальшому розроблятиме й інші програми підвищення кваліфікації, зокрема, для медиків, підсумував Юрій Приварський.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

ЗА ДВІ ДОБИ ДО ПОЛІЦІЇ РІВНЕНЩИНИ ЗДАЛИ 19 ОДИНИЦЬ ЗБРОЇ

«На Рівненщині жінок безкоштовно вчитимуть бути успішними бізнес-вумен»

У Рівному маршрутні автобуси №47 їздитимуть до «Хутора»

Рівненщина постачала бурштин у підпільні цехи на Київщині

Військовим на Рівненщині передадуть ділянки площею більше 435 гектарів

У Рівному під колесами потяга загинув чоловік

Нелегального старателя з Рівненщини спіймала поліція Житомирщини

Викрили рівнянина який розповсюджував дитячу порнографію.

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат з областей по ММА

На Закарпатті чорнослив нафарширували наркотиками та відправили на Рівненщину

Теґи:
621 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − сім =