11 листопада на окупованих частинах Луганської та Донецької областей кремлівські окупанти провели так звані “вибори”, з метою обрати заздалегідь визначених глав фейкових держав, «ДНР» та «ЛНР». За даними відомства, російська адміністрація вже наперед “намалювала” для перемоги ватажка бойовиків «ДНР» Дениса Пушиліна відмітку в 55%.
Чому саме цьому «обранцю новороського народу» тоталітарна машина Кремля довірила керівництво фейковою державою ?
Як виявилось, Пушилін потрібен насамперед помічнику президента Росії Владиславу Суркову як гарант збереження контролю над цією територією, з приходом якого реальний контроль над господарським і політичним життям “ДНР” отримує сам Владислав Сурков, який має безпосереднє відношення до компанії “Внешторгсервис”, котра в свою чергу тепер буде одноосібно здійснювати контроль над всіма фінансовими потоками в фейковій державі.
В черговий раз путінська влада не змогла приховати, відомий всьому цивілізованому світу, кремлівський корінь функціонування так званої «ДНР» та «ЛНР».
   Маріонеткова політика Москви на частинах території Донецької та Луганської областей, що знаходяться під репресивним контролем сепаратистів кожного разу змушує дивуватись путінському свавіллю кожну свідому особу, як і очікувалось, це виразилось і в методах проведення фейкових виборів в незаконно проголошених державах.
   В день проведення псевдовиборів ватажка бойовиків терористичної організації «ДНР» сепаратисти зі зброєю в руках зігнали так званих бюджетників, щоб показати високу явку. Водночас на працівників бюджетної сфери здійснювався психологічний вплив шляхом надсилання смс-повідомлень з погрозами звільнення з робочих місць, у разі відмови від голосування та неявки на виборчі дільниці. Крім масштабної агітації у місцях розміщення виборчих дільниць, нібито за рахунок так званого «республіканського керівництва», відбувався продаж продуктів харчування за зниженою вартістю, зокрема: соціальний хліб — 5 рос. рублів (звичайна вартість 10 рос. рублів); м’ясо птиці — 55 рос. рублів (звичайна вартість 105 рос. рублів). Громадянам, які потребують соціального захисту (пенсіонери, інваліди) на виборчих дільницях видавали безкоштовні харчові набори (крупи, хліб, консерви). Довгий час був відсутній зв’язок мобільного оператора Vodafone та обмежений зв’язок інших мобільних операторів, це та інше є далеко неповним переліком того, наскільки низько опускаються цепні пси путінського режиму, щоб утримувати контроль на захоплених територіях та провадити свою антигуманну політику московських імперіалістів.
Міжнародна спільнота виступила із засудженням псевдовиборів. У Європейському Союзі, США, Японії заявили, що проведення «виборів» в ОРДЛО – це порушення Мінських домовленостей, а Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові «вибори» на Донбасі ніким не будуть визнані, а Росія понесе відповідальність за їхнє проведення.
Ганна Макарук
Теґи:     
498 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + сім =