На презентації нового авіарейсу до обласного центру Рівненщини прибули більше 60 представників туристичних компаній з України.

«Відновлення роботи Рівненського аеропорту – серед основних завдань, що ставить перед нами голова облдержадміністрації Олексій Муляренко. Повноцінний запуск летовища має неабияке значення – це і розвиток інфраструктури, бізнесу, економіки, комфорт для людей. Тому обласна влада готова докласти зусиль, аби аеропорт запрацював», – наголосив під час презентації директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

Також за словами Костянтина Мокляка, запуск чартерних рейсів реанімує авіасполучення України. Адже виліт з регіонального аеропорту дозволить зняти навантаження зі столичного, на який припадає близько 80% пасажирського потоку.

Представники туроператора TPG запевнили, що тепер у жителів Рівного, а також сусідніх міст – Луцька, Житомира, Тернополя та Хмельницька, з’явиться можливість комфортно подорожувати. Авіаперевезення з Рівненського аеропорту триватимуть впродовж літа. Разом з тим, квитки з Рівного – дешевші, ніж з Києва.

Також плануються осінньо-зимові перельоти до Єгипту.

Аеропорт «Рівне» має статус міжнародного і оснащений всім необхідним для забезпечення і здійснення міжнародних рейсів, зокрема, на території знаходяться постійно діючі прикордонні і митні пости.

Зокрема, аеродром міжнародного аеропорту «Рівне» має злітно-посадкову смугу розміром 2626х42 м, яка є однією з кращих в Україні.

«Міжнародний аеропорт «Рівне» є, передусім, стратегічним об’єктом. Повноцінне відновлення його роботи – важливе для області. Це розуміють усі – керівництво облдержадміністрації, облради, аеропорту. Тому спільно працюватимуть над відродженням Рівненського аеропорту», – наголосив Костянтин Мокляк.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
1 177 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =