В Рівному Дизель шоу відбудеться 14 травня 0 19.00 в міському палаці культури Текстильник.
Актори кращого гумористичного шоу відправляються з новою програмою в весняний тур, який обіцяє стати рекордним.
Попередній весняний тур «Дизель Шоу» «Весна смішна» став національним рекордсменом – гумористи дали 38 концертів і увійшли до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру».
Новий тур «Навколо України» на підтримку першого комедійного серіалу «Папанькі» виробництва «Дизель Студіо» обіцяє побити цей рекорд.
За три місяці гумористи виступлять в 37-ми містах країни – від великих центрів до найвіддаленіших містечок – а ось концертів буде набагато більше, адже в деяких містах їх буде два.
«Дизелі» представлять нову весняну програму – концертні номери, сценки, пісні і танці. Багато номерів глядачі в залах побачать раніше, ніж телеглядачі! Традиційно – це буде яскраве шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші шанувальників «Дизель шоу».
Крім того, навесні акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в нових сезонах скетч-кома «На трьох» і в прем’єрі нового комедійного серіалу «Папанькі», знятого силами «Дизель Студіо».
Незважаючи що до концерту ще чимало часу, квитки активно розкупляються рівнянами.
Квитки можна придбати в касі палацу культури та на сайті gastroli.ua
https://gastroli.ua/en/events/dizel_show_rivne-14-05-18
Квитки від 150 грн
Довідка за тел. 0987033709
269 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − 5 =