Струнка та гарна фігура мрія багатьох жінок. Надто скептичні до себе вони воюють з зайвими кіло усіма можливими та не можливими методами. Сайт «Новини по-рівненськи» звернувся до володарки ідеальних форм – супермоделі Рівненщини Лілії Боць, за порадами – як рівнянкам досягнути омріяних параметрів.

nY-jHYCY3yo

Лілія Боць – модель агентства “Панна”, фіналістка конкурсу “Королева України-2012”, володарка титулу “Queen of Lise Charnel”, “Королева стилю” а також “Королева телеглядацьких симпатій 2012″;ІІ віце-міс міжнародного конкурсу “Miss Khan Shatyr 2012”, ІІ віце-міс конкурсу “Міс студентство України”, учасниця показів на Ukrainian Fasion Week, а також модних показів та зйомок у Мілані, Токіо, Таїланду, Парижі, Москві.

– Лілія скажіть без чого ви не уявляєте гарної фігури і чи не важко вам підтримувати форму?
– Гарної фігури я не уявляю без спорту. Насправді не важко, головне регулярно займатись собою і не запускати це діло. Якщо у вас не вистачає часу на себе то звичайно надолужувати втрачене важко.
– Як ми зрозуміли спорт ви любите, а як ви тренуєтесь?y_ead952e1
– Так, моє відношення до спорту максимально позитивне адже я з ним виросла. З самого дитинства, як тільки була можливість, я проводила свій вільний час на спортмайданчику, старалась наслідувати свого старшого брата Віталія, який і спонукав мене до цього виду діяльності і до сьогодні стараюсь не забувати спортивно проводити свої будні та вихідні дні.
– А як ви харчуєтесь?
– На сьогодні, мені важко регулярно харчуватись через навчальний режим. Сніданок дуже важливий та корисний та я ніяк не можу себе змусити поснідати. Коли приходжу з пар – берусь за навчання або ж інші хатні справи от і виходить що тільки вечеряю. А коли сесія, то взагалі можу не їсти цілий день, а таке харчування дуже шкідливе і для фігури, і для організму. Дуже важливо аби раціон був збалансований і максимально натуральний.
– Чи практикуєте ви жорсткі дієти?
– Одного разу довелось спробувати одну дієту, коли перебувала в Таїланді, потрібно було обов’язково схуднути на 3 кг. та на 3 сантиметри в талії за 9 днів і мені вдалося це зробити, більше того, я схудла на 6 кг., але то був лише один такий випадок.

U_fcfq56P1I– Щоб ви порадили рівнянкам які хочуть досягти ідеальних параметрів?
-Я б порадила активно проводити вільний час. Більше бувати на свіжому повітрі. Зробіть своє харчування максимально корисним та здоровим. А ще обов’язково частіше посміхайтесь, адже позитивні емоції ніколи не бувають зайвими та допомагають долати всі перешкоди! Насолоджуйтесь кожним днем! Не шкодьте своєму здоров’ю і бережіть себе. Коли йдете до своєї мети викладайтесь на всі 100% і не зупиняйтеся.

oqyepuLl0lQ– Інколи жінки доходять до фанатизму у погоні за ідеальними формами, а чого б ви категорично не радили їм робити?
– Ніколи нікому не раджу сідати на жорсткі дієти та приймати якісь допоміжні хімічні добавки для схуднення, навіть, якщо ви швидко втратите вагу то, з часом, вона до вас повернеться з більшими показниками ніж вони були на початку.

Xgk6lYHgmTs
Що ж як бачите формула ідеального тіла не така вже й складна, головне бажання та трошки терпіння. Сайт «Новини по-рівненськи» дякує супермоделі Лілії Боці за плідне та цікаве спілкування.

Вікторія Малецька

2 252 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =