Картопля, яку зібрали діти та вчителі школи, що у селі Посягва на Гощанщині,  для бійців АТО, потрапила до столичного ресторану. Працівники закладу знайшли записку у якій діти дякують бійцям за мир та спокій. Світлину листа та допис до нього у Фейсбуці опублікував Andriy Ryshtun: 

Сьогодні в ресторан привезли мішок картоплі. В меню такої страви немає, але для персоналу готується. Відкривши і висипав…

Posted by Andriy Ryshtun on Freitag, 29. Dezember 2017

Нині Фейсбук рясніє негативними реакціями та обуренням.
Нагадаємо, у листопаді місяці з посиланням на Гощанську РДА, ми повідомляли – на Гощанщині зібрали понад 20 тонн продуктів харчування, які призначалися бійцям.
Це майже 10 тонн картоплі, 2,5 тонни капусти, 3,5 тонни – моркви, 2,3 – столового буряка, понад 400 кг цибулі та майже 50 кг часнику, 435 л сала соленого, понад 80 л смальцю та олії, понад 1 тонна різноманітних круп та 300 кг макаронів тощо.
До збору необхідних харчів долучилися жителі усіх сільських рад та переважної більшості установ та організацій, що функціонують на території району.
Аби з’ясувати, як картопля, яка призначалася бійцям АТО, потрапила до закладу громадського харчування, “Новини по-рівненськи” поспілкувалися із відповідальним за збір продуктів, заступником голови Гощанської РДА Тарасом Гоменюком.
Як розповідає посадовець, того разу у зону АТО відвезли фуру з продуктами. Продуктів було настільки багато, що у автівку вони всі не помістились. Тоді ж посадовцями та волонтерами було прийнято рішення переробити продукти у  сухі пайки, що найбільш зручні у бойових умовах
Для того щоб устигнули до Миколая переробити продукти ми звернулись до підприємця, який займається виготовленням сухих супів. Оскільки готової продукції у нього було у надлишку ми просто їх обміняли у відповідному перерахунку, він до речі фасування зробив безкоштовно бо знав кому вони призначені“, – розповідає Тарас Гоменюк.
Нині більшість наборів відвезена в 80-ту бригаду ВДВ і 10-ту гірськоштурмову бригаду бойовим підрозділам.
А свіжі овочі підприємець очевидно продавав не сушеними, так як його склади були забиті“, – припускає посадовець, та додає, з ними він має право робити усе що хоче, адже він на заміну дав свою продукцію.
До слова Тарас Гоменюк волонтер з 2014-го року, у 2015 служив у ДУК ПС, нині працюючи в Гощанській адміністрації і далі займаємось волонтерською діяльністю.
Вікторія Малецька
23 501 переглядів

2 комментарі на “Як картопля зібрана дітьми, для бійців АТО, потрапила у ресторан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

НОВИНИ