zQ1UInabQroУ понеділок, 1 червня, на Міжнародний день захисту дітей, вихованці і вчителі студії «Ладоньки» спільно з агенцією «Стиль і мода», показали виставу-казку «Веселковий дощик».
У міському палаці культури і відпочинку імені Тараса Шевченка на літній «зеленій естраді» зразкова студія «Ладоньки» МПК «Текстильник», під керівництвом директора Людмили Панащук створили святково-казкову атмосферу для дітей і дорослих. Вони показали, яким важливим в житті дитини є комп’ютер, проте, підкреслили, що не варто ним зловживати. Також продемонстрували свої хореографічні вміння і нагородили подарунками діток, які взяли участь у конкурсах.
На Майдані Незалежності в Рівному громадські організації «Фундація регіональних ініціатив» та «Час-Дій» організували свої маленькі заходи. Загалом ГО «ФРІ» дарувала маленьким мешканцям міста картонні вироби у вигляді смайла, який посміхається. Як повідомили організатори ГО «ФРІ» Новинам по-рівненьки: подібне дійство проводять вже вдруге, на День св. Валентина дарували листівки у вигляді сердечок. Також, вони малювали патріотичні татуювання на обличчях дітей нетоксичною фарбою. По бажанню, ті хто брав участь в акції могли вносити мінімальний грошовий внесок на підтримку організації, задля того, щоб окупити витрати на картон та фарби. Щодо ГО «Час-Дій», то вони проводили різного роду конкурси і найактивнішим та найкмітливішим діткам дарували подарунки.
А на Майдані Короленка, біля Злати Плази телеканал «Сфера-ТВ» організував свій казковий час за участі сніговика, славнозвісної тьоті Валі, Снігової королеви та багатьох інших не менш знайомих дітворі героїв. Не оминули увагою свято й багато відомих підприємств міста, котрі у вбранні своєї компанії розвеселяли малят і підтримували святкову атмосферу.

5OWJNjqo73o bL1lC_pi6II CIOuoryXB-A FciBdhTkRBw hbhEZI3kwwI jbMsmbAhZNo jTwczdXYPog MwT41RbOLk0 N6c_W2UwlwA su_s7PBV-OA tKZcKHoOpww
Лариса Качановська

У Рівному відбудеться фестиваль «Парафест Рівне 2015»

У Рівненському зоопарку поповнення

Рівнян зачарував спів Катерини Качановської на “Лебединці”, вони зупинялися і слухали її до кінця

526 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 18 =