PM810image004Як повідомлялося раніше на Рівненщині вкоротив собі віку багатодітний батько. Про подробиці жахливої трагедії далі на сайті “Новини по-рівненськи“: 45-річний чоловік вистрелив собі у груди з мисливської рушниці, осиротивши шістьох дітей. Родина пострілу не чула. Тож знайшов мертвим чоловіка його товариш. Він лежав у літній кухні, де мешкав останні кілька років. Що спонукало селянина до такого відчайдушного кроку?
Наталія Іванівна Ониськовець із села Тинне Сарненського району разом із чоловіком у листопаді планували святкувати срібне весілля. Та днями свого Михайла вона поховала. Одягнута у чорну хустину, жінка, як мантру, вкотре повторює одні й ті ж слова: «Що йому стукнуло? Не знаю…Не встерегли…» Того дня Наталія із дітьми була на весіллі у двоюрідного брата. Михайло йти відмовився. Мовляв, нещодавно лікувався від туберкульозу, тож не хотів, аби люди його сторонились. Коли Наталія повернулась додому, чоловік був нетверезим. «Я прийшла додому після десятої вечора, то Михайло ще сварився бігав. Я з меншими дітьми лягла спати, а старший син приїхав з весілля якраз. Чоловік каже до нього: «Дай мені ще сто грам випити». Максим знав, щоб без ста грамів він не засне. Тож налив йому, увімкнув телевізор і пішов собі».
Попри те, що син увімкнув для батька телевізор, йому було не до перегляду програм. Михайло взяв рушницю і вистрелив собі у груди.потрапив у самісіньке серце. Дріб розірвав йому серце та побив ребра. Мертвим Михайла знайшов його товариш. Десь о пів на другу ночі він побачив світло з вікон літньої кухні, де останні два роки мешкав загиблий. Вирішив зайти.  Та побачив товариша мертвим. Михайло лежав на ліжку у калюжі крові. Поруч лежала рушниця. Чоловік наробив лементу, розбудив сонну Наталію з дітьми. Поліція, яку викликали на місце події, одразу засвідчила: чоловік застрелився впритул, тож звуку пострілу не було. Помер одразу, бо шансів вижити з такими поранення немає. Стріляв у себе, сидячи. « Це мисливська гладкоствольна рушниця. 12 калібру. Марки ІЖ- 43, – прокоментувала речниця ГУ Нацполіції в Рівненській області  Марія ЮСТИЦЬКА.    Зареєстрована відповідно до чинного законодавства. Зберігалась, як і належить, у металевому сейфі, який знаходився у кімнаті літньої кухні, де загиблий мешкав останні два роки». За рушницю, намагаючись вкоротити собі віку, Михайло хапався не раз.  Наталія Ониськовець каже: рушницю забирали в нього кілька разів. Він приставляв собі дуло до горла і запевняв, що от – от вистрелить. Коли діти підбіглаи до нього, аби врятувати життя батьку, той спокійнісінько відповідав, що зброя незаряджена.

PM714image005

 Особливо агресивним та непередбачуваним чоловік став після лікування у протитуберкульозному диспансері у Страшеві.  Втім, тяжка хвороба не зупиняла його перед чаркою. Від захмелілого батька діставалось і дітям.  Їх у подружжя шестеро. Найстарший вже одружений. Живе у сусідньому селі – Зносичах. Одна з доньок цього річ закінчила школу. Є в родині двоє найменших – школярики навчаються у третьому та четвертому класах. За їх майбутнє переживає нині дружина загиблого. Втім, жінка зазначає, що у неї дуже дружня родина. Старші діти повсяк час допомагають їй по господарству. А воно чимале. Тримають коня, обробляють шмат городу. До сільської праці останнім часом був байдужим їхній батько, каже Наталія. Тож уся родина, коли йшла працювати, Михайла до роботи й не кликала. Він перебрався у літню кухню, яку кілька років тому побудувало подружжя. Хотів усамітнитися, щоб діти не заважали йому дивитись телевізор.   У поліції відкрили провадження за фактом вбивства. Але сумнівів у тому, що чоловік вкоротив собі віку сам, правоохоронці не мають. Тож після закінчення усіх експертиз його закриють.

Надія Литвинюк

769 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × пять =