skachanny-e-fajlyВ Інтернеті з’явилось відео затримання російського шпигуна Службою Безпеки України. Нагадаємо, що сьогодні у Рівному співробітники контррозвідки СБУ затримали агента головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації.
Як повідомляє прес-центр СБ України, шпигун – громадянин України, який постійно проживає в Росії, мав завербувати одного із старших офіцерів штабу Сухопутних військ ЗСУ. За передачу документів з грифом «таємно» та «цілком таємно», що стосуються бойової підготовки, озброєння, мобілізаційного розгортання та військового співробітництва Збройних Сил України з іноземними партнерами, агент ГРУ повинен був запропонувати українському офіцеру та його родині російське громадянство, а також гроші. Сума залежала від актуальності та важливості військових секретів.
Встановлено, що куратором шпигуна був співробітник російських спецслужб Олександр Ілюхін
Український військовослужбовець, отримавши пропозицію про співпрацю з російськими спецслужбами, звернувся до СБУ. 7 жовтня 2016 року російський шпигун в’їхав в Україну для отримання таємних документів, над якими вже «попрацювали» оперативники української спецслужби. Наступного дня він був затриманий співробітниками СБУ «на гарячому» під час одержання «флешки» з дезінформацією, яку вважав таємними документами військового характеру.
Тривають слідчі дії.
Теґи:   
698 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 6 =