У середу, 21 жовтня, у Рівному змагатимуться люди з обмеженими фізичними можливостями. Свої таланти вони покажуть під час щорічного регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

У мистецькому дійстві візьмуть участь представники обласної організації Українського товариства сліпих, клубу учбово-виробничого підприємства УТОС, клубу «Крок» центру інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Окрім місцевих на фестиваль завітають учасники із Острозького та Рівненського районів, а також Кузнецовська.

Сильнідухом змагатимуться у вокальному та хореографічному жанрах, театральному, образотворчому та декоративно-прикладному мистецтвах, інструментальному виконанні, авторській поезії. Вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва покажуть свою творчість на виставці робіт.

Переможці регіонального конкурсу поїдуть у грудні на заключний етап Всеукраїнського фестивалю до Києва. Всеукраїнський фестиваль «Барви життя» проходитиме вже вшосте і спрямований на реабілітацію та соціальну адаптацію таких людей у суспільстві.

Захід розпочнеться 21 жовтня о 12 годині у приміщенні Рівненського обласного центру інвалідного спорту «Інваспорт» (вул. Поштова, 5).

barvy

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

683 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =