парфуми

філармоніяСотні концертів, цікаві фестивальні програми та гастрольні поїздки, різноманітні святкові заходи й тематичні вечори, знайомство з новими артистами – таким насиченим видався концертний сезон Рівненської обласної філармонії.
Багато захоплюючих та феєричних концертів подарував рівнянам академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, зокрема взявши участь у проектах: «Музика в музеї», «Музика в Острозькій академії», «Музика в Острозькому замку», «Музика в старовинному Корці», «Стежками древнього Кременця». Із успіхом відбулися фестиваль «Органний собор – 2017» та прем’ра дитячої опери «Лисичка, котик та півник».
Неодноразово на сцені органного залу виступали кращі учні музичних шкіл України. Особливу насолоду отримали слухачі від знайомства з такими неординарними гостями залу камерної та органної музики, як диригент Орест Сповж (США), органіст Сальваторе Пронесті (Італія), скрипалька Юлія Ван (Китай), органіст Ілля Кудрявцев (Швейцарія).
Вперше в Рівному виконували шедеври української та європейської класики два оркестри: симфонічний оркестр РОФ та камерний оркестр «Ренесанс» м. Маріуполь. Також у концерті взяв участь особливий гість – Заслужений артист України Юрій Кот.
 Не залишила Рівненська обласна філармонія без уваги й наймолодших шанувальників. Для діток були представлені особливі програми з циклу «Дитячий»: «Музика дарує світло», «Палітра органних барвів», «Отель місячне сайво та Маска», Різдвяна історія «Що за дитя?», «Композитори дітям», «Органні піснеспіви», «Танцювальні картинки». Із великим успіхом продовжено проект «Baby music», в якому брали участь майбутні мами та батьки з дітками .
А закрила концертний сезон Рівненська обласна філармонія з відзнакою «Зірка якості», як найкраще підприємство України та після літньої перерви знову чекатиме на рівнян.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної Ради
363 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + один =