А ще допоможе  зробити детальний прогноз ринку праці на найближчі 2-3 роки задля збалансування попиту та пропозиції робочої сили за робітничими професіями. 

У цьому переконані учасники двостороннього проекту під назвою «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону». Він стартував у серпні  минулого року і втілюватиметься на території двох областей упродовж 30 місяців.

Проект реалізується управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та громадською організацією «Волинський ресурсний центр» в рамках програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського,  загальний бюджет проекту складає понад один мільйон євро. Серед цих коштів – 846 тисяч євро – грантова складова ЄС, решта – 220 тисяч євро – внесок партнерів.

В рамках проекту передбачено ряд заходів, додає президент ГО «Волинський ресурсний центр» Василь Кашевський. Серед них, і проведення масштабних опитувань роботодавців та випускників ПТНЗ, і створення пошукової системи про ринок праці, і  закупівля обладнання для  навчальних майстерень у професійно – технічні навчальні заклади.  А ще  чимало семінарів для майстрів виробничого навчання, тренінги з методики навчання підприємництву для викладачів економіки та вебінари з питань започаткування бізнесу для молоді.

Усе це, на думку начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія  Таргонського, лише допоможе майбутнім випускникам ПТНЗ швидше знайти роботу, а роботодавцям запросити на підприємство кваліфікованого робітника.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
434 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =

НОВИНИ