З 21 по 26 липня тривав семінар-практикум керівників гуртків та гуртківців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, учасників походів з водного і пішохідного туризму.

44.JPGПісля теоретичної частини та практичних занять відбулися походи ІІІ ступеня складності. Зокрема, водний похід по річці Черемош та пішохідний похід по Чорногірському хребту.

55.JPG– До участі у заході були залучені працівники регіонального історико-краєзнавчого музею Гуцульщини, наукові співробітники філіалу Івано-Франківського краєзнавчого музею з міста Верховина. Вони розповідали гуртківцям про заповідні місця Карпат, навколишні ландшафти, «червонокнижні» рослини і тварини, про геологічну будову Карпат, формування ландшафтів, перспективи розвитку Карпатського національного заповідника та його проблеми, – розповів директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Василь Григор, який здійснював загальне керівництво семінаром.

baa766b39d6ec7fb2e54ea477a3f9d1f

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:
525 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + чотири =