3010

«В області працює більше 5 тисяч малих підприємств і 38 тисяч фізичних осіб-підприємців. І саме вони є основними наповнювачами бюджету. Дві третини усіх зайнятих на Рівненщині – це теж заслуга наших підприємців, які створюють робочі місця, сплачують податки», – звернувся до присутніх заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Посадовець  подякував усім підприємцям, котрі у непростий для економіки України час активно шукають можливості розширення ринків збуту, впроваджують інновації та залучають інвестиції.
«Завдання влади – створювати комфортні умови для бізнесу. І декілька років тому держава зробила непопулярний для себе крок – впровадила мораторій на перевірки. Тож хочемо, аби підприємці правильно оцінили таке «послаблення» від держави. Ми хочемо, щоб ви і далі залишалися справними платниками податків, створювали робочі місця та вчасно виплачували зарплату. І це буде правильним напрямком соціального діалогу – між владою і бізнесом», – відзначив Ігор Тимошенко.
Серед нагороджених грамотами Рівненської ОДА – бізнесмени з Корецького, Зарічненського, Дубровицького, Костопільського, Володимирецького, Демидівського районів, а також керівники підприємств з Рівного, Гощанського та Дубенського районів.
Загалом нагороди з нагоди Дня підприємця отримали більше 60 бізнесменів.
Це відзнаки облдержадміністрації, облради, департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, головного управління ДФС України у Рівненській області,регіонального відділення Союзу промисловців і підприємців, територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України», торгово-промислової палати та обласного центру зайнятості.

 Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
895 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × три =

НОВИНИ