парфуми1

За прогнозами синоптиків, починаючи з 26 червня температура повітря суттєво підвищиться. Внаслідок цього на більшості території України спостерігатиметься найвищий клас пожежної небезпеки.
Крім того, у зв’язку із кліматичними змінами середня температура повітря по Україні у червні та липні зросла на 2 градуси, що створює передумову для надзвичайної пожежної небезпеки у ці місяці.
Про це сьогодні йшлося на позачерговому засіданні державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.
Рівненщину в регіональній студії представили заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та керівники причетних служб та управлінь області.
Учасники наради обговорили заходи забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь.
“Необхідно вжити всіх заходів та налагодити взаємодію між усіма органами влади для того, щоб не допустити масових загорять в екосистемах України ”, – зазначив Геннадій Зубко.
Ситуація з пожежами у природних екосистемах Рівненщини залишається контрольованою. Однак, місцеві рятувальники закликають громадян дотримуватися правил поводження з вогнем на відпочинку.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
353 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + девять =