Вперше за останні 10 років, з Рівненського аеропорту відправився регулярний чартерний рейс до Анталії
Відправка літака стала справді резонансною подією, на яку завітали представники туроператорів Рівненщини, депутати облради, чиновники та можновладці. Адже цей рейс став результатом кропіткої праці керівництва Рівненської ОДА, і в першу чергу Олексія Муляренка, на шляху відродження рівненського аеропорту.
Вітаючи присутніх, Олексій Муляренко наголосив на важливості цієї події для області та підкреслив, що саме завдяки спільним зусиллям влади, туроператора та перевізника запуск цієї авіалінії став можливий.
«Повернення до нашого міста чартерних авіарейсів стало можливим завдяки співпраці обласної влади, туристичної компанії TPG та авіакомпанії BRAVO AIRWAYS. Для нас важливим є не сам факт першого регулярного рейсу після стількох років простою, а те, які переваги для Рівненщини принесе відновлення роботи аеропорту. А це в першу чергу зручність для пасажирів нашого регіону, яким більше не потрібно буде їхати декілька годин до Львова, або Києва. Це можна буде зробити прямо з Рівного, і за 2 години вже бути в Анталії. Окрім того є надія, що Міжнародний аеропорт “Рівне” нарешті стане прибутковим підприємством, адже це серйозні надходження до його бюджету», – зазначив Олексій Муляренко.
Голова Рівненської облдержадміністрації повідомив, що насьогодні підписана Угода між аеропортом та туроператором TPG на 8 таких рейсів, тож літаки з рівненського аеропорту літатимуть щотижня до кінця літа.
Однак керівництво авіакомпанії BRAVO AIRWAYS запевнило, що готове забезпечити рейси з Рівного не лише до Туреччини, але й в інші туристичні країни, зокрема, Єгипту і Греції.
«Перспективи у нашого аеропорту є. Адже, за оцінками фахівців, орієнтовна кількість потенційних клієнтів близько 5 мільйонів чоловік – це люди, які живуть в радіусі 200 кілометрів від Рівного. А отже нам є чого прагнути. Багато рівнян пам’ятають ті часи, коли з рівненського аеропорту здійснювалося декілька десятків авіарейсів в день у різних напрямках. Тож сьогоднішній політ для нас важливий, однак  для мене особисто це лише перший результат на шляху комплексного оновлення такого стратегічного для Рівненської області об’єкту як Міжнародний аеропорт «Рівне», – підкреслив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 834 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =