парфуми1

донорСвоїм розпорядженням голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко встановив вартість продуктового набору для донорів у розмірі 57 гривень, а це втричі більше ніж до цього.
Нагадаємо, в день здавання крові донор забезпечується безкоштовним продуктовим набором. На сьогодні до його складу входить печиво, кілограм цукру та пляшка олії. Раніше за одноразове здавання крові донори Рівненської областіотримували лише 20 гривень.
«Розрахунки приведено у відповідність до сучасних вимог, що дасть змогу більш активно популяризувати донорський рух у нас на Рівненщині. Закликаю усіх здорових людей не зволікати і приєднатись до цієї важливої та благородної справи», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який вже вп’яте став донором.
Нагадаємо, 14 червня – Всесвітній день донора. Цьогорічне гасло – «Чим ви можете допомогти? Здавайте кров. Здавайте її зараз. Здавайте її часто».
Як розповіли в Рівненській обласній станції переливання крові, донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. 450 мл – доза нешкідлива і безпечна для здоров’я донора, причому він втрачає переважно рідку частину крові – плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин.
Нині в Рівненській області налічується 2,5 тисяч почесних донорів, з яких дев’ятеро – заслужені.
Бути донором – це благородно і корисно!
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
971 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + вісімнадцять =