парфуми

20228330_1078641472270444_5198241088519207455_nМикола Кулеба написав про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». «Батьки, усвідомлюйте наслідки своїх вчинків і турбуйтеся про дітей, – зауважив Уповноважений Президента України з прав дитини».
Наразі готуються матеріали про притягнення матері малолітньої до адміністративної відповідальності згідно з стасстею 184 Кодексу України про адміністративну відповідальність (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Санкція статті передбачає покарання у виді попередження або накладення штрафу від 17 до 51 гривні. Про це повідомляє відділ комунікаціїп поліції Рівненської області.
Нагадаємо, вчора Патрульна поліція Рівного повідомляла, що  близько 5-ї вечора, патрульним надійшов виклик з лінії 102 про те, що в зачиненій машині Peugeot на передньому сидінні на вулиці Тихій під прямим сонячним промінням, при температурі близько 30 градусів, лежить немовля, приблизно 5-ти місяців.
Очевидці повідомили, що дитина сильно плакала і вони навіть намагались відкрити машину самостійно, а коли їм це не вдалось – викликали поліцію.
Патрульні негайно прибули на місце події і виявили зачинений автомобіль з мокрою та заплаканою дитиною в салоні. Оскільки, на їх думку, була загроза здоров’ю та життю немовляти, патрульні прийняли рішення відкрити автомобіль, натиснувши руками вниз на переднє праве скло.
Дитину забрали з автомобіля і одразу викликали швидку медичну допомогу. За деякий час прийшла мати дитини, 33-річна мешканка Млинівського району, яка сказала, що відлучилась всього на кілька хвилин в одну з установ на цій вулиці. Однак свідки події наполягали на тому, що дитина була зачинена, як мінімум, півгодини.
Лікарі оглянули дитину і запевнили, що загрози життю дитини немає і є лише підвищення температури. Однак, зазначили, що вчасне реагування поліцейських та небайдужих громадян запобігло більш тяжким наслідкам для дитини.
596 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − девять =

НОВИНИ