Північно-західним апеляційним господарським судом за результатами розгляду справи за участю прокуратури Рівненської області 14.02.2019 частково задоволено апеляційну скаргу Рівненської місцевої прокуратури та змінено рішення суду першої інстанції, яким на користь приватного навчального закладу стягнуто із місцевого бюджету 1 900 тис грн безпідставно набутих коштів та ще 5 890 тис грн в якості інфляційних втрат.
Вказану суму намагався стягнути у судовому порядку із Рівненської міської ради навчальний заклад після того, як з ним було розірвано договір купівлі-продажу об’єкта нерухомості через невиконання його умов.
Вивчивши всі обставини спірних правовідносин, з метою  захисту інтересів держави і територіальної громади міста, у зв’язку з бездіяльністю органу місцевого самоврядування, прокуратура здійснила вступ у цю справу та оскаржила в апеляційному порядку судове рішення, прийняте на користь навчального закладу, в частині стягнення інфляційних втрат.
У результаті суд апеляційної інстанції взяв до уваги доводи прокурора та змінив необґрунтоване рішення суду першої інстанції в згаданій частині, внаслідок чого запобігнуто безпідставному стягненню з місцевого бюджету 5 871 тис гривень.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
228 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 3 =

НОВИНИ