У період з 3 по 9 січня 2019 року інспектори Рівненського рибоохоронного патруля викрили 10 порушень природоохоронного законодавства. З них: за ч. 3 ст. 85 КУпАП – дев’ять правопорушень та за ч. 4 ст. 85 КУпАП – одне. Сума накладених штрафів склала 765 грн. До суду передано одну справу для притягнення винної особи до адміністративної відповідальності.
Так, шостого січня на березі р. Горинь, поблизу с. Висоцьк Дубровицького району інспекторами Рівненського рибоохоронного патруля задокументовано грубе порушення правил рибальства. Затримано громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – електровудки. Завдяки оперативним діям патрульних, чоловік не встиг завдати шкоди рибним запасам області.
У порушника було вилучено електролов та акумулятор. Складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
«Закликаємо громадян дотримуватись встановлених правил рибальства. Наслідки «риболовлі» із застосуванням електровудки непоправні. Електрострум вбиває рибу, кормову базу – планктон та водних безхребетних, під його дією відмирають водорості. Це впливає на кількість та різноманіття водних біоресурсів у наших водоймах», – наголосили у Рівненському рибоохоронному патрулі.
Рівненський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – просимо терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (093) 263-39-32.
Повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =