Працівники прокуратури Рівненської області та Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області перекрили канал постачання на територію Рівненської та сусідніх областей фальсифікованих горілчаних виробів.

Так, 9-10 вересня 2016 року в рамках досудового розслідування проведено ряд обшуків у Рівненській та Львівських областях за місцем виготовлення та зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів. У результаті вилучено близько 6 т спирту, понад 4 т вже виготовленої алкогольної продукції, а також близько 15 тис етикеток з найменуваннями алкогольної продукції та понад 2 тис марок акцизного податку з ознаками підробки.

Загальна вартість вилученої алкогольної продукції становить близько 1,2 млн грн.

На даний час слідчі Державної фіскальної служби продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст.ст. 199 та 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підроблених марок акцизного податку та підакцизних товарів).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура Рівненської області.

На даний час продовжується документування злочинної діяльності з метою встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які причетні до організації виробництва фальсифікованого алкоголю.

Фото з місця огляду події 

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Теґи:
585 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + шість =