На цьому наголосив очільник поліції Рівненщини Валерій Самчук учора, 15 вересня, під час робочої зустрічі з представниками громадської ради при облдержадміністрації.Інтереси громадян, які звернулись до громадської ради представляв член президії громадської ради при Рівненській державній обласній адміністрації Василь Сойко спільно з членами ради.
На всі питання, які назріли у присутніх щодо розслідування трьох кримінальних проваджень відкрито відповіли заступники керівника Головного управління Нацполіції в Рівненській області. Крім того, для більш предметної розмови запросили й слідчого, який розслідує трагічну дорожньо-транспортну пригоду. Поліцейський запевнив, що проблем у кримінальному провадженні немає, воно скероване до місцевої прокуратури для погодження підозри винуватцю ДТП.
Щодо вирішення питань по інших кримінальних провадженнях Валерій Самчук призначив окрему зустріч спільно з керівником відділення поліції та працівниками управління захисту економіки в Рівненській області.
«Аби спілкуватися більш відкрито, прозоро та змістовно, в подальшому на такі зустрічі будемо залучати і слідчих, і прокурорів, які здійснюють процесуальний нагляд, — запевнив Валерій Самчук. — Адже подібне невимушене спілкування сприяє ефективнішому розслідуванню кримінальних проваджень. Двері поліції та мого кабінету відкриті завжди та для всіх».
Відділ комунікації поліції Рівненської області

Теґи:
364 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 2 =

НОВИНИ