парфуми

Сьогодні відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації за участі першого заступника голови обласної ради Олександра Корнійчука, голови ОДА Олексія Муляренка та заступника директора Департаменту з питань регіональної політики, начальник Управління взаємодії з регіонами та тимчасово окупованими територіями Кабміну Олександра Клименко.

????????????????????????????????????

На порядку денному присутні заходу заслухали підсумки роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2017 року.
За словами заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка на сьогоднішній день в області досягнуто приросту обсягів виробництва та реалізації продукції в усіх галузях виробничої сфери. Зокрема, в аграрному секторі Рівненської області збільшено приріст обсягів сільськогосподарського виробництва на 2,3 %, що фактично є третім показником серед регіонів України.
За перше півріччя до загального фонду бюджету області надійшло понад 1 мільярд 722 мільйонів власних доходів, що на 36% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної радиреклама реклама
Теґи:
759 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 14 =

НОВИНИ