1З метою поліпшення організації харчування, в пенітенціарних установах Рівненської області, наприкінці 2015 року було проведено закупівлю кухонного інвентарю, посуду та обладнання.

Так, всього установами закуплено 187 мисок, 210 тарілок, 180 кухлів, 7 наплитних котлів, 18 ваговимірювальних приладів (як для використання у їдальні, так і для використання на складах), 11 термосів для доставки їжі, 3 столи з нержавіючої сталі та інше кухонне обладнання усього на загальну суму 68,1 тис.грн.

Крім того за рахунок коштів спеціального фонду, які акумулюються в Службі було закуплено та введенно в експлуатацію 13 електричних стравоварильних котлів ємністю по 250 л на загальну суму 362,1 тис.грн. Поряд з цим було проведено заміну системи електропостачання (використано біля 50 тис.грн.) для надійної та безперебійної роботи стравоварильного обладнання.

За словами заступника начальника управління Володимира Пучко: «Заміна парового обладнання на електричне – дозволить зекономити кошти, зменшити витрати на приготування їжі; заміна інвентарю та посуду дозволить підтримувати належний санітарний стан в їдальні, підтримувати належну температуру страв при видачі їх засудженим». 

2 3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про це повідомляють у пенітенціарній службі області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному невдовзі судитимуть водія, який збив на смерть майора поліції

Сватівський міський суд обрав міру запобіжного заходу для солдата із Рівного

У рівному горів «Mitsubishi Carisma»

Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!

У Рівному з даху балкона дев’ятого поверху рятувальни зняли молодого чоловіка

Володимир Ковальчук звернувся з ініціативою перейменувати вулиці на честь Василя Червонія, Тараса Бульби-Боровця та Андрія Кузьменка

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ АРСЕНАЛ ГРАНАТ

На Рівненщині є необхідна кількість ліків від грипу та ГРВІ

«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова

tomat_green-01

 

570 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 15 =

НОВИНИ