Не залишились осторонь допомоги бійцям, в зоні АТО, в забезпеченні теплим одягом, персонал та засуджені управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області. Вони взяли участь у проведенні благодійної акції по виготовленню, придбанню та передачі для потреб захисників теплого одягу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСилами засуджених Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), на підприємстві даної установи, було пошито зимові бушлати, які за власні кошти придбали персонал підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області та засуджені Городоцького виправного центру (№ 131).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Розуміють, що чужої біди не буває, а особливо в цей важкий для нашої країни час і засуджені Рівненщини, та намагаються допомогти бійцям, які відстоюють цілісність та незалежність української землі», – розповідає начальник Городоцького ВЦ Юрій Томашук.
Сьогодні, 11 листопада 2014 року, 48 одиниць одягу для потреб бійців батальйону «Горинь», передано представникам Рівненської обласної Державної адміністрації, під керівництвом помічника РОДА Володимира Муляра, відповідальним за супровід благодійних вантажів в зону АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Усім серцем ми вболіваємо за наших хлопців, які захищають Україну на полі бою, – коментує завідувач сектору КВІ управління Юрій Омельчук, – нехай частка нашого тепла та турботи зігріє солдатські душі на передовій».

 Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

630 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × три =