Вироком Рокитнівського районного суду з урахуванням позиції прокуратури визнано винними 2 жителів с. Грабунь Рокитнівського району, які здійснили незаконну порубку деревини на території Рівненського природного заповідника (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України).
В ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження вини обвинувачених сторона обвинувачення надала суду та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази.
Доведено, що чоловіки у лютому 2017 року, за попередньою змовою, перебуваючи в лісовому масиві Грабунського лісництва, територія якого належить до природо-заповідного фонду, здійснили незаконну порубку 13 дерев породи сосна, чим заподіяли матеріальної шкоди державі на загальну суму 35 тис. грн.
Під час судового розгляду обвинувачені свою вину у вчиненому злочині визнали повністю, активно сприяли досудовому розслідуванню та щиро покаялись.
У зв’язку з вищевикладеним, вироком Рокитнівського районного суду від 16.11.2017 останніх визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ст. 246 КК України та призначено покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік. На підставі ст. 75 КК України обвинувачених звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку терміном 1 рік та покладенням обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.
На даний час вирок не набрав законної сили, а тому сторони кримінального провадження можуть подати апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції до Апеляційного суду Рівненської області через Рокитнівський районний суд.
За матеріалами Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури
962 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − шість =

НОВИНИ