У Збройних Силах України завершилася демобілізація військовослужбовців, призваних у третю чергу часткової мобілізації. Зараз на військовій службі залишаються лише військовослужбовці, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у медичних закладах, а також з інших поважних причин.

По звільненню мобілізовані військовослужбовці отримують виплату одноразової грошової допомоги. Про це під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила Оксана Гаврилюк, начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України.

Усі військовослужбовці, призвані у зв’язку з частковою мобілізацією, запрошуються укласти контракт для подальшого проходження військової служби у Збройних силах України.

«При укладенні контракту, починаючи з 24 червня цього року, військовослужбовці отримують одноразову грошову винагороду у наступних розмірах: особам рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат; особам сержантського і старшинського складу – 9 мінімальних заробітних плат; особам офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат», – зауважила начальник Управління комунікацій та преси Міноборони.

8Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

598 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три + вісімнадцять =