16 вересня о 14:00, в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, свої двері відкриває усім охочим семінар, за сприяння СД Платформа – «Жива бібліотека».
ЖИВА БІБЛІОТЕКА – унікальний формат ефективної комунікації. Під час заходу організатори ділять учасників на чотири групи. Кожна з груп спілкується по черзі з “живими книгами”, (запрошені спікери, відомі рівняни). Особливістю заходу є те, що кожен з учасників може особисто познайомитися зі спікерами та поставити будь-яке питання. Зустрічі відбуваються в інтерактивному форматі. Даний захід роз рахований на всі верстви населення, і є допомогою тим хто ще шукає себе в житті або ж вирішив внести кардинальні зміни у своє існування. Відомі люди нашого міста діляться своїми знаннями та досвідом, з різних сфер діяльності.
Спікерами заходу будуть: Тарас Максименко – начальник міського управління кульиури, паралімпієць Іван Сівак, Олександр Харват – відомий фотограф, Інна Білецька – журналіст та ін. На Вас чекає спілкування з новими людьми, ефектні фотозони, можливість дізнатись секрети успіху відомих люде з перши вуст.
Вхід вільний.
610 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =